Ogłoszenie o zaginięciu psa

Komunikat z troski o zaginionego pupila jest jednym z najważniejszych kroków w procesie poszukiwania. Nasz ukochany czworonożny przyjaciel jest częścią rodziny, dlatego też każda pomoc w odnalezieniu go jest nieoceniona. Oto nasze oficjalne ogłoszenie o zaginięciu psa.

Opis zaginionego psa

Nasz pies, imieniem Max, zaginął wczoraj wieczorem. Jest to średniej wielkości pies rasy Labrador Retriever, ma około 5 lat. Jego sierść jest koloru złotego, a na brzuchu ma charakterystyczną białą plamkę. Max ma przyjazne usposobienie i jest przyzwyczajony do kontaktu z ludźmi.

Ostatnie widzenie

Ostatni raz Maxa widziano w okolicy parku miejskiego, gdzie zazwyczaj chodził na spacery. Był na smyczy i pod opieką naszego syna, jednak nagle w pewnym momencie wyrwał się i zbiegł w nieznanym kierunku.

Numer kontaktowy

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat Maxa lub widział go od czasu jego zaginięcia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: [Twój numer telefonu] lub mailowo: [Twój adres e-mail]. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

Nagroda

W zamian za odnalezienie Maxa oferujemy nagrodę pieniężną oraz naszą wieczną wdzięczność. Jest to dla nas bardzo ważne, aby odnaleźć naszego ukochanego czworonożnego przyjaciela.

Prośba o wsparcie

Prosimy także o pomoc w rozpowszechnianiu tego ogłoszenia. Im więcej osób będzie miało świadomość zaginięcia Maxa, tym większa szansa na jego odnalezienie. Dlatego apelujemy o udostępnianie tego komunikatu w mediach społecznościowych oraz przekazywanie informacji dalej.

Zakończenie

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc i wsparcie w poszukiwaniach naszego psa. Liczymy na to, że dzięki zaangażowaniu społeczności uda nam się szybko odnaleźć Maxa i przywrócić go do domu, gdzie czeka na niego wiele miłości i troski.

Najczęściej zadawane pytania

Pytanie Odpowiedź
Czy Max ma jakieś widoczne znaki szczególne? Tak, Max ma charakterystyczną białą plamkę na brzuchu.
Czy Max był ostatnio szczepiony? Tak, Max był regularnie szczepiony. Ostatnia wizyta u weterynarza miała miejsce dwa miesiące temu.
Czy Max jest przyjazny wobec obcych? Tak, Max ma przyjazne usposobienie i jest przyzwyczajony do kontaktu z ludźmi.
Czy jest jakaś określona pora dnia, w której Max często wychodził na spacery? Max zazwyczaj wychodził na spacery wieczorem, około godziny 18:00.
Zobacz  Ugryzienie po kleszczu u psa

Zakończenie

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc i wsparcie w poszukiwaniach naszego psa. Liczymy na to, że dzięki zaangażowaniu społeczności uda nam się szybko odnaleźć Maxa i przywrócić go do domu, gdzie czeka na niego wiele miłości i troski.

Równie ciekaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts