Jakie są najlepsze przysmaki dla psów?

Jakie są najlepsze przysmaku dla psów?

Masło orzechowe dla psów jest dostępne w dużych tubach, ale małe, pojedyncze porcje wystarczają na zaledwie godzinę. Jest to doskonały przysmak dający wysoką nagrodę i idealny do szkolenia Twojego pupila. Masło orzechowe jest wytwarzane z niesolonych orzeszków ziemnych, ale wiele firm stosuje składniki, których Twój pies nie będzie w stanie znieść, takie jak oleje uwodornione, olej palmowy i syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Zamiast tego szukaj produktów, które zawierają ksylitol, stabilizatory i naturalne aromaty, takie jak rozmaryn, pietruszka czy tymianek.

Paski Jerky doskonale nadają się do szkolenia psa. Są one wykonane z kurczaka i zawierają tylko cztery składniki, w tym mięsny środek i gryzak o smaku wieprzowiny. Przysmaki te są wytwarzane przy minimalnym przetworzeniu i doskonale nadają się dla psów z alergiami pokarmowymi. Kurczak jest wolno gotowany, aby zachować jego naturalny smak i składniki odżywcze. Przysmaki można dzielić na mniejsze kawałki lub podawać w całości. Są one również niskokaloryczne i zawierają zdrowe składniki.

Przysmaki z surowej skóry są najgorszym wyborem do żucia, ponieważ są lekkostrawne. Po rozgryzieniu surowa skóra hamuje u psa chęć czyszczenia zębów, a ponadto rozpada się na kawałki, które wiele psów połyka w całości. Przysmaki dentystyczne do żucia, takie jak Greenies i Whimzees, były przedmiotem kilku procesów sądowych i ugód, w których stwierdzono, że poważnie szkodzą one psom. Niektórzy producenci stosują jako główne składniki mąkę pszenną lub skrobię ziemniaczaną. Produkty te zostały powiązane z kardiomiopatią rozstrzeniową psów.

Zdrowe przysmaki dla psów zawierają niewiele składników i mięso zwierzęce, takie jak kurczak lub ryba. Najlepsze z nich są zazwyczaj wolne od syntetycznych dodatków i wypełniaczy, a nawet mogą być bezzbożowe. Możesz także szukać przysmaków wyprodukowanych w USA, a nie w Chinach, ponieważ wiele produktów wytwarzanych w Chinach nie spełnia rygorystycznych wytycznych dotyczących produkcji karmy dla zwierząt domowych. Jakie są więc najlepsze przysmaki dla psa?

Zobacz  średnia cena wizyty u weterynarza?

Niektóre z najlepszych przysmaków dla psów są produkowane z mieszanki naturalnych i organicznych składników. Ciasteczka dla psów mogą zawierać więcej kalorii niż przysmaki mięsne. Ciastko może być trudniejsze do rozkruszenia niż kość. Jeśli jednak szukasz przysmaku do treningu, poszukaj takiego, który będzie raczej gryziony niż twardy. Twarde smakołyki zniechęcą Twojego pupila do nauki sztuczek i w efekcie spowodują, że będzie on żuł cały proces szkolenia.

Innym popularnym przysmakiem są Zuke’s Mini Naturals. Te małe smakołyki są wykonane z kurczaka i innych naturalnych składników. Są wystarczająco małe, aby zmieścić się w pysku psa, a każdy z nich zawiera 3,5 kalorii. Zawierają również masło orzechowe i nie zawierają zbóż. Niezależnie od tego, czy szukasz naturalnego przysmaku do żucia, czy też wysokiej jakości karmy dla smakoszy, nie możesz się pomylić z Zuke’s Mini Naturals.

Kolejną zdrową opcją są ciasteczka Buddy Biscuits. Ciastka te są produkowane z naturalnych składników i mają tylko kilka złych opinii w Internecie, ale są warte dodatkowych pieniędzy. Chociaż są droższe niż inne przysmaki dla psów, warto zainwestować w nie dla zdrowia Twojego pupila. A jeśli chcesz, aby Twój pies był szczęśliwy, rozważ zakup Buddy Biscuits. Są one niskotłuszczowe, wysokobiałkowe i odżywczo zbilansowane dla psów w każdym wieku.

Równie ciekaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts